Kontakt: 533 300 636 | telefony@atelkom.pl | 9:00 - 17:00

Regulamin - Polityka prywatności
O firmie - Telefony komórkowe, sklepy, simlock, sprzedaż, serwis, akcesoria, oryginalne, Kraków, Nowy Sącz, Lublin, Kielce, Piasecznio, Tychy, Białystok, Tarnó, Rzeszów, Dąbrowia Górnicza, Łomianki, Krynica.
ATELKOM na rynku telefonii komórkowej działa od 1998 roku. Powstanie firmy było odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku na obsługę posprzedażną i pogwarancyjną użytkowników telefonii komórkowej. Niemal od początku naszej działalności współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami telefonii GSM w Polsce jak i dystrybutorami telefonów i akcesoriów GSM w Polce i za granicą.

Od momentu powstania nasza działalność obejmuje trzy dziedziny takie jak:

  • sprzedaż aparatów telefonicznych GSM
  • sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych
  • serwis pogwarancyjny telefonów GSM

Wszystkie podane wyżej zakresy naszej działalności, rozwijamy z sukcesem o czym może świadczyć stale zwiększające się zainteresowanie naszą ofertą wśród użytkowników telefonii komórkowej.

Obecnie posiadamy nasze punkty w Białymstoku, Kielcach, Krakowie, Krynicy Zdroju, Łomiankach, Mikołowie, Nowym Sączu, Piasecznie, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Swadzimiu, Warszawie i Wrocławiu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych przez nas usług!© 2024 Atelkom · Designed by ELECTROSOFT.PL